Державне підприємство
UA EN RU
НОВАТОРТелефон гарячої лінії   Проектування і виготовлення прес-форм, штампів та іншого оснащення будь-якої складності

 Підприємство «Новатор» приймає замовлення на проектування і виготовлення прес-форм, штампів та іншого оснащення будь-якої конфігурації і ступеня складності на сучасному обладнанні високої точності.


 Наше підприємство має в своєму розпорядженні висококваліфікований персонал з великим досвідом роботи в цій сфері. Ми можемо виготовити оснастку не тільки за своїми кресленнями, але й за кресленнями Замовника.


 Виробництво оснащення здійснюється на сучасних оброблювальних центрах HAAS (США) і HERMLE (Германія). Також шліфувальна ділянка використовує обладнання марок Studer (Швейцарія) і Planomate (США), а електроерозійна ділянка: станки AGIE (Швейцарія) і ARISTECH (Тайвань). На всіх стадіях виготовлення оснащення здійснює повний контроль якості, що дозволяє нам виготовляти високоякісні вироби.


Технологічні можливості:

  • максимальні габарити прес-форм і штампів 650*800 (ширина * довжина);
  • прес-форм для лиття деталей з алюмінію, латуні, резини, пластмаси;
  • робочі органи (формуючі деталі) прес-форм виготовляються з високоякісних інструментальних сталей, в тому числі і імпортних (по бажанню замовника).

 Для розрахунку ціни і початку проектування прес-форми Замовнику необхідно надати креслення деталі, що виготовляється з розмірами, допусками і матеріалом; тип прес-форми; тип термопласт автомата; ресурс прес-форми; кількість ливарних місць, габарити.ДП «Новатор»,
м. Хмельницький, вул. Тернопільська 17
Тел./факс (0382) 78-80-18
Тел.(0382) 69-61-33
office@novator-tm.com